SERISTYLU laikikliai

2015-10-23

   Eilinį kartą lankydamiesi "Integrated System Europe" parodoje Amsterdam'e buvome maloniai nustebinti dalyvių gausa. Radome tikrai nemažai konkurencingus sprendimus siūlančių įmonių, kurios apsiriboję tam tikra niša, sugeba sukelti konkurenciją net patiems didžiausiems AV rinkos žaidėjams. Apie vieną iš tokių gamintojų apačioje:


SERISTYLU laikikliai, kaip jau spėjome įsitikinti, yra kainos ir kokybės lyderis rinkoje. Per daugybę metų esame išbandę krūvą įvairiausių laikiklių - skirtų projektoriams, monitoriams, liečiamiems ekranams. Dažnai dėl vis skirtingų įrangos pastatymo ar kabinimo sąlygų susidūriame su techniniais sunkumais. Dėl to mūsų manymu laikikliai turi gebėti prisitaikyti prie įvairių sąlygų bei kartu išlikti paprasti ir tvarkingi. Būtent tokius laikiklius gamina SERISTYLU. Šie portugališki tvirtinimai yra išties paprasti, bet kartu ir labai inovatyvus. tai suteikia tris pranašumus:


  • KAINA
  • TVIRTUMAS
  • FUNKCIONALUMAS

  • AVEC LIT didžiuojasi būdama oficialiu SERISTYLU partneriu. Tai mums užtikrina galimybę Jums pasiūlyti aukštos kokybės sprendimą iš plataus SERISTYLU asortimento. Kiekvienas laikiklis parduodamas su 3 metų garantija ir popardaviminiu aptarnavimu.